Dalykinė apranga vyrui

Posted by: admin

Tagged in: Patarimai

Darbinantis į naują darbovietę, būtina atkreipti dėmesį į tai, kokius drabužius dėvi aplinkiniai. Vyriškas aprangos kodas retai nurodomas įmonės nuostatuose, bet už jo nesilaikymą galima susilaukti nemalonumų. Dalykinės aprangos pagrindas yra kostiumas, marškiniai ir kaklaraištis, tačiau skirtingose kompanijose reikalavimai aprangai gali skirtis: vienur reikalaujama tik konservatyvaus stiliaus, kitur leidžiamas liberalesnis. Yra keli pagrindiniai dalykinės aparangos vyrams tipai.

 

 

Vyriski drabuziai formali apranga

 

Sąlyginai-dalykinis stilius dar gali vadintis neformaliu: jis nereikalauja dėvėti kostiumą ir netgi galima apsieiti be švarko. Tačiau sukurti tokį stilių nėra paprasta. Šiuo atveju reikia atrodyti ne tik stilingai, bet ir dalykiškai. Marškiniai jokiu būdu negali būti suglamžyti, o džinsai - trinti, jie turi būti klasikiniai ir geros kokybės, madingus modelius geriau palikti vakarui. Batai turi būti prižiūrėti ir švarūs, sportiniai batai, net ir esant šiam stiliui, neleistini. Visa apranga jums turi idealiai tikti. Tinkamai parinktas sąlyginai-dalykinis stilius atrodys neformaliai ir reprezantatyviai bei pabrėš žmogaus kūrybiškumą.

 

Vyriski drabuziai salyginai dalykinis stilius

 

Tarp korporacinio ir sąlyginai-dalykinio stiliaus yra negriežtas dalykinis stilius: švarkas būtinas, kostiumas - ne. Jei vis dėlto pasirenkamas kostiumas, kaklaraištis nebūtinas, o marškiniai gali būti negriežti. Kaip ir renkantis neformalų stilių, būtina turėti gerą skonį, dėvėti tik tinkamo dydžio, švarius, lygintus drabužius.

Laisvas stilius - demokratiškiausias. Toks stilius labai patogus, kai reikia atrodyti reprezentatyviai (pavyzdžiui bendraujant su svarbiais klientais) neformalioje, ne darbinėje aplinkoje. Taip pat tokia apranga tinkama apmokymams ar seminarui užmiestyje. Tokiu būdu apranga rodys įmonės rimtumą, o iš kitos pusės bus komfortiška. Taip pat tokia apranga leidžiama įvairioms kūrybinėms kompanijoms.

 

Vyriski drabuziai kasdieninis stilius (Casual)

 

 

Renkantis savo stilių, visų pirma reikia vadovautis įmonėje priimtu aprangos kodu, bet nepamiršti apie anksčiau išvardintas taisykles: rūbai turi būti švarūs, nenudėvėti, tinkamo dydžio ir svarbiausia patogūs, juk su šia apranga praleisite visą darbo dieną. Dalykinė apranga vyrui - verslo pagrindas. Tai visada reikia prisiminti, kai einate į susitikimą su direktoriumi ar klientu. Neveltui sakoma, jog sutinkama pagal išvaizdą.

Comments (3)Add Comment
0
drabuziai vyrui
written by drabuziai vyrams, birželio 17, 2010
dėkui už informaciją, tikrai puikus straipsnis.
0
answer this post
written by DinaFreeman, liepos 27, 2011
If you want to buy a car, you will have to get the loan. Moreover, my sister all the time utilizes a secured loan, which supposes to be really reliable.
0
vyriškos kojinės
written by vyriškos kojinės, gegužės 19, 2015
Informatyvus ir naudingas straipsnis. Kaip tik nusimato dalykinis susitikimas, tad nebepadarysiu klaidų. Dėkoju.

Write comment

busy