Warning: Creating default object from empty value in /home/andriustomas/domains/vyriskirubai.lt/public_html/naujas/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 1096

Warning: Creating default object from empty value in /home/andriustomas/domains/vyriskirubai.lt/public_html/naujas/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 1096

Warning: Creating default object from empty value in /home/andriustomas/domains/vyriskirubai.lt/public_html/naujas/components/com_sh404sef/shInit.php on line 37
All blog entries
LithuanianRussian (CIS)

Marškinių rankogaliai ir sąsagos

Posted by: admin

Tagged in: Patarimai

Dažniausiai pasitaikantys rankogalių tipai, kurie yra segami sąsagomis


 


Kaip kojines derinti prie aprangos?

Posted by: admin

Tagged in: Patarimai

 

Kiekvienas vyras turi žinoti, kad kojinės pagal spalvą turi atitikti ne batus, o drabužius ir aksesuarus. Jei dėvėsite šviesų kostiumą, juodos kojinės jokiu būdu netiks.
Kokie būna vilnos audiniai?

Posted by: admin

Tagged in: Patarimai

Paltai siuvami iš natūralių, sintetinių ar maišytų audinių.  Patys geriausi natūralūs vilnos audiniai. Jie puikiai palaiko temperatūrą, bet tuo pačiu metu praleidžia orą. Šie audiniai lengvai valomi, nesiglamžo, yra lengvi, minkšti bei atrodo gražiai ir solidžiai.

Kalbėdami apie vilną, daug kas galvoja apie avių vilną (wo). Tačiau audinių gamintojai naudoja ir kitų gyvūnų vilną: lamų, ožkų, kupranugarių ir netgi angoros triušių. Šiū gyvūnų audiniai išskirtinai patogūs ir brangūs.

Skiriamos tokios vilnos rūšys:

Kašmyras (WS)

Kašmyras (CASHMERE) - minkštas apatinis Kašmyro ožkų plaukas. Šios ožkos veisiasi Tibete ir Kašmyro provincijoje, tarp Indijos ir Pakistano. Kašmyro ožkas taip pat veisia Australijoje, naujojoje elandijoje ir Škotijoje.


Dalykinė apranga vyrui

Posted by: admin

Tagged in: Patarimai

Darbinantis į naują darbovietę, būtina atkreipti dėmesį į tai, kokius drabužius dėvi aplinkiniai. Vyriškas aprangos kodas retai nurodomas įmonės nuostatuose, bet už jo nesilaikymą galima susilaukti nemalonumų. Dalykinės aprangos pagrindas yra kostiumas, marškiniai ir kaklaraištis, tačiau skirtingose kompanijose reikalavimai aprangai gali skirtis: vienur reikalaujama tik konservatyvaus stiliaus, kitur leidžiamas liberalesnis. Yra keli pagrindiniai dalykinės aparangos vyrams tipai.

 

 

Vyriski drabuziai formali apranga

 


Aprangos kodas

Posted by: admin

Tagged in: Patarimai

Aprangos kodas - informacija, nurodanti renginio ar pobūvio pobūdį, dažnai nurodoma pakvietime. Nurodyto aprangos kodo laikytis būtina. Priešingu atveju bus parodyta nepagarba šventės šeimininkams, siekusiems sukurti atitinkamą vakaro stilių, be to, patys blogai jausitės būryje žmonių, apsirengusių pagal nurodymą.

Pagrindiniai aprangos kodai

Kvietimuose į renginius dažniausiai nurodomos šios pagrindinės aprangos formos (aprangos kodai), užrašomi žodžiais arba jų pirmosiomis raidėmis:

  • Frakas (angl. White Tie, pranc. Cravate blanche) - tai pati iškilmingiausia apranga, dėvima vykstant į VIP kategorijos renginius. Vyrai velkasi fraką, prie kurio derinami tik specialaus modelio balti marškiniai, balta liemenė ir balta peteliškė, juodi lakiniai batai. Damos dėvi rankas ir pečius apnuoginančias ilgas vakarines sukneles, ilgas pirštines, puošiasi tikrais brangakmeniais.

Kaklaraiščio istorija

Posted by: admin

Tagged in: Istorija

Pirmas užuominas apie kaklaraištį galima ratsi Senovės Egipte, kur ant pečių buvo dedamas taisyklingos geometrinės formos medžiagos gabalas, rodantis jo šeimininko socialinę padėtį. Taip pat vieni pirmųjų kaklaraištį nešiojo kinai. Tai įrodo rastos natūralaus dydžio molinės Ši Chuan Ci (apie 259-210 m. pr. m. e.) imperatoriaus armijos karių statulos. Kareiviai pavaizduoti taip tiksliai, kad aiškiai matosi aplink kaklą aprištų skarelių raukšlės. Tačiau šie aksesuarai buvo labai tolimi nuo šiuolaikinio kaklaraiščio tiek pagal nešiojimo būdą, tiek pagal formą. Taip pat jie neturėjo pagrindinio šiuolaikinio kaklaraiščio atributo - mazgo.

Aksesuaras panašus į šiuolaikinį kaklaraištį atsirado Senovės Romoje. Tačiau tikra šio vyriško garderobo simbolio pergale laikomi 1635 metai. Tais metais prancūzų karalius Liudvikas XIV pasikvietė kroatų karius pas save į dvarą. Karininkai ant kaklo nešiojo šilkines skareles. Šis garderobo elementas taip patiko karaliui, kad jis pareikalavo, jog jam nedelsiant būtų atgabentos tokios pat skarelės.

Netekdama praktinės paskirties ir besikeisdama kaklaskarė palaipsniu artėjo prie šiuolaikiniam kaklaraiščiui būdingos formos ir tapo neatskiriama aukštuomenės kostiumo dalimi. 


© 2022 vyriskirubai.lt - Vyriškų drabužių parduotuvė
Sprendimas: greydrop.com